Referencje

Poniżej przedstawiamy referencje jakie zebraliśmy od naszych klientów w ciągu wielu udanych lat owocnej współpracy.Beta Sp. z o.o

…Jako Prezes i współwłaściciel Spółki BETA wyrażam uznanie dla firmy „Frama” za profesjonalną i solidną obsługę naszej Spółki.


Profutura Sp. z o.o.

Księgowość (…) jest krwioobiegiem każdej firmy. „Krwioobieg” mojej firmy ma się dobrze dzięki opiece firmy „FRAMA” S.C. Cylińscy (…) która ze szczególną troskliwością, profesjonalnie i solidnie obsługuje firmę PROFUTURA od stycznia 1997 roku …


PHP Concept Sp. z o.o.

Na uwagę zasługuje także wysoki poziom kultury osobistej pracowników firmy oraz wręcz serdeczna atmosfera stwarzana przez kierownictwo „FRAMA S.C.” co wyklucza powstawanie jakichkolwiek konfliktów.


Vicar Sp. z o.o.

Biuro Rachunkowe FRAMA należy do firm przyjaznych klientowi.


Fun Wind

Na szczególną uwagę zasługuje profesjonalizm, elastyczność i zaangażowanie pracowników – tworzących i kształtujących wizerunek firmy wychodzącej naprzeciw oczekiwaniom i trudnościom klientów.

FunWind

Jako prezes „Fox” Sp. z o.o. wyrażam głębokie uznanie dla firmy „FRAMA” s.c. za wysoce profesjonalną i solidną obsługę naszej firmy.Image

Szczerze polecamy usługi wykonywane przez Firmę „FRAMA” S.C., F.A.M. CYLIŃSCY

Image

Elproma Electronics

Sp. z o.o.

Bardzo dobrze oceniamy dotychczasową współpracę i świadomi moralnej odpowiedzialności z przyjemnością możemy polecić usługi firmy „Frama”.

Elproma Elektronika Sp z o.o.

Intersan Sp. z o.o.

Jako prezes P.I.S. Intersan Sp. z o.o. wyrażam głębokie uznanie dla „FRAMY” s.c. za wysoce profesjonalną i solidną obsługę naszej firmy.

Intersan Sp. z o.o.

ASC Partner Group

Sp. z o.o.

Współpraca naszych firm układa się bardzo pomyślnie, jesteśmy pełni uznania dla profesjonalizmu, solidności oraz kultury osobistej pracowników firmy „FRAMA” s.c.

ASC Partner Group Sp. z o.o.

Usługi Transportowe

Od samego początku współpracy spotkałem się z uprzejmością i dużą wyrozumiałością dla problemów związanych z finansami mojej firmy.

Uslugi Transportowe Marek Janecki

E-Geo – Usługi geodezyjne.

Mogę powiedzieć, że ta firma księgowa jest prawą ręką w mojej działalności.

EGeo Uslugi Geodezyjne


PHU Passa

W każdej sytuacji mogłem liczyć na pomoc fachową, skuteczną poradę i rzetelnie wykonaną pracę.

PHU Passa

Perfect Skin Laboratories Sp. z o.o.

Z usług tej firmy jesteśmy bardzo zadowoleni.

Perfect Skin Laboratories

Bis Film Sp. z o.o.

Pracownicy „FRAMY” odznaczają się wysoką kulturą osobistą w kontaktach z nami, są zawsze gotowi służyć radą i pomocą.

Bis Film Sp. z o.o.

Fundacja Dzieło Odbudowy Miłości D.O.M.

Z satysfakcją chciałbym podkreślić, że wszystkie prace na rzecz naszej Fundacji Biuro Rachunkowe „Frama” świadczyło nieodpłatnie jako darowiznę.

Fundacja Dzielo Odbudowy Milosci DOM

PPH Elta

Pracownicy firmy „Frama” są kompetentni i rzeczowi, zawsze chętnie służyli mi pomocą wyjaśniając różne zawiłości prawne i podatkowe.

PPH Elta

Lilam

Udzielam pełnej rekomendacji i z optymizmem patrzę w swoją przyszłość mając taką opiekę.

Lilam